МОБИЛНОСТ РАДОВИШ

Бул.„Александар Македонски„ б.б.

СРЦ „25 Мај“

2420 РАДОВИШ

тел.бр.. 032 520-448

Претседател: Сузана Николова   070 333-020

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.