НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

Софка Прчева

Контакт

Генерален секретар

Адреса:
ул. „11 Октомври“ бр. 42а
Скопје 1000 Република Македонија

Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Телефон: +389 (0)2 3 211 280

Факс: +389 (0)2 3 211 280

Контакт форма

Испратете е-порака. Сите полиња со ѕвездичка (*) се задолжителни.