НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  СКОПЈЕ

ул.„11 Октомври„ бр.42-а

1000 Скопје

тел.факс бр. 3115-482

Претседател: Дејан Ѓорѓиевски  

Секретар: Елена Ѓурчиноска 071 227 935

e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.