НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Струга МОБИЛНОСТ - СТРУГА

Адреса: ул. „Иса Пела“ бр. 7, 6300 Струга

Телефон:

Претседател: Сулејман Дестани

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.