НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Кавадарци МОБИЛНОСТ - КАВАДАРЦИ

Адреса: ул. „Маршал Тито“ бб, 1430 Кавадарци

Телефон/Факс: 043 / 411 773

Претседател: Михајло Михајлов 070 324 322     

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.