НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  ТЕТОВО

ул.„Борис Кидрич„ б.б.

1220 Тетово

тел.бр.044 520-528 факс: 044 332-994

Претседател: Велибор Јакимовски  070  240-695

Секретар: Фани Јаќимовска 078 492 521

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.