НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  БИТОЛА. РЕСЕН И ДЕМИР ХИСАР

Населба Карпош б.б

Центар за социјална работа

7000 Битола

тел.бр. 047 232-733

Претседател: Нико Јанков  070 373-695

Секретар: Митко Фидановски 076 468 496

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. ; Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.