НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Велес МОБИЛНОСТ -ВЕЛЕС

Адреса: ул. „Алексо Демниевски“ бр. 7, 1400 Велес

Телефон: 

Претседател: Горан Здравков

е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.