НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Прилеп МОБИЛНОСТ -ПРИЛЕП

Адреса: ул. „Стеван Апостоловски“ бб, 7500 Прилеп

Телефон: 048 / 426 425     

Претседател: Стеван Ангелески 071 244-973     

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.