НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Охрид МОБИЛНОСТ - ОХРИД

Адреса: ул. „Ванчо Николески“ бр. 3/3-1, 6000 Охрид

Телефон: 046 / 260 798

Претседател: Венко Галабоски 077 628-382

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.