НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Дебар МОБИЛНОСТ - ДЕБАР

Адреса: ул. „Борис Кидрич„ бб, 1250 Дебар

Телефон: 046 / 834 012

Претседател: Атли Горенца

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.