НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Кичево МОБИЛНОСТ - КИЧЕВО

Адреса: ул. „4-ти Јули“ бр.186 локал 9, 6250 Кичево

Телефон: 078 / 760 466

Претседател: Бобан Јордановски

Е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.