НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Кочани МОБИЛНОСТ - КОЧАНИ

Адреса: ул. „Гоце Делчев“ бб, 2300 Кочани

Телефон: 033 / 274 200

Претседател: Горан Војновски 070 354-505

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.