НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Штип МОБИЛНОСТ - ШТИП

ул. „Сутјеска“ бр.43-б, 2000 Штип

Телефон. 032 / 608 215

Претседател: Штејро Николов

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.