НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

МОБИЛНОСТ  ГЕВГЕЛИЈА

ул.„Маршал Тито„ б.б.

Центар за социјална работа

1480 Гевгелија

тел.бр. 034 211-993

Претседател: Никола Марачков  075 268-494

Секретар: Тодорка Трампова 078 890 446

e-mail:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.