НАЦИОНАЛЕН СОЈУЗ НА ЛИЦА СО ТЕЛЕСЕН ИНВАЛИДИТЕТ НА МАКЕДОНИЈА

Mobile menu

logomob

 

Здружение на лица со телесен инвалидитет - Струмица МОБИЛНОСТ - СТРУМИЦА

Адреса: ул. „Васил Сурчев“ бр 44, 2400 Струмица

Телефон: 034 / 326 662

Претседател: Љубе Лазаровски

e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

             Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.